فهرست موضوعات

فهرست موضوعات

با مینی دوره های رایگان استاد پوریا خانی، زبان آلمانی را رایگان بیاموزید!

برای مشاهده دوره های رایگان اینجا کلیک کنید.

برای دریافت دوره های رایگان و اطلاع از این دوره، با ما در تماس باشید.

آلمانی، زبانی زیبا و پرکاربرد در دنیای امروز است که یادگیری آن می تواند فواید زیادی برای شما داشته باشد. خبر خوب اینکه برای شروع یادگیری این زبان نیازی به صرف هزینه های گزاف نیست! استاد پوریا خانی، مدرس مجرب زبان آلمانی، مینی دوره های رایگانی را برای شما تدارک دیده است که می‌توانید با استفاده از آنها به صورت کاملاً رایگان به یادگیری این زبان بپردازید.

این مینی دوره ها شامل آموزش های فشرده و کاربردی در زمینه های مختلف زبان آلمانی از جمله الفبا، تلفظ، گرامر و واژگان می باشند. با شرکت در این دوره ها می توانید پایه و اساس زبان آلمانی را به خوبی فرا گرفته و برای ادامه تحصیل یا مهاجرت به آلمان آماده شوید.

علاوه بر این، استاد پوریا خانی در کانال های یوتیوب و اینستاگرام خود نیز به ارائه آموزش های رایگان زبان آلمانی می پردازد. شما می توانید با دنبال کردن این کانال ها، از جدیدترین آموزش ها و مطالب آموزشی ایشان بهره مند شوید.

مزایای استفاده از مینی دوره های رایگان استاد پوریا خانی:

  • رایگان بودن: این دوره ها به صورت کاملاً رایگان ارائه می شوند و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.
  • دسترسی آسان: به راحتی می توانید از طریق اینترنت به این دوره ها دسترسی داشته باشید و در هر زمان و مکانی که مایل باشید آنها را مشاهده کنید.
  • محتوای کاربردی: محتوای این دوره ها به گونه ای طراحی شده است که برای افراد در سطوح مختلف زبانی مناسب باشد.
  • آموزش توسط مدرس مجرب: استاد پوریا خانی از مدرسین مجرب و با سابقه زبان آلمانی هستند که سابقه ی زیادی در تدریس این زبان به ایرانیان دارند.

همین امروز شروع کنید!

اگر شما هم علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید، فرصت را از دست ندهید و همین از مینی دوره های رایگان استاد پوریا خانی استفاده کنید. با کمی تلاش و پشتکار می توانید به راحتی این زبان را فرا گرفته و به اهداف خود برسید.

برای دسترسی به مینی دوره های رایگان استاد پوریا خانی می توانید به وب سایت یا کانال های یوتیوب و اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

کانال یوتیوب استاد پوریا خانی: https://www.youtube.com/channel/UCWTRHloWUIowxq_pPthsRlg

برای دریافت دوره های رایگان و اطلاع از این دوره، با ما در تماس باشید.

 

دیدگاه‌ها

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *