فهرست موضوعات

فهرست موضوعات

در این مقاله، به معرفی و بررسی کتاب Schwere kost خواهیم پرداخت.

یادگیری زبان آلمانی از جمله زبان هایی است که کاربرد و مزایای بسیاری را می تواند برای ایرانیان در پی داشته باشد. در حال حاضر تعاملات بسیاری میان ایرانی ها و جمهوری فدرال آلمان وجود دارد که این مورد سبب گردیده تا آموزش این زبان برای برخی از متقاضیان به عنوان یادگیری زبان دوم امری مهم تلقی شود.

بهتر است بدانید که یکی از مقاصد محبوب اغلب آلمانی زبانان برای تفریح و یا گردشگری، کشور ایران است که اگر با شناختی که ما از این زبان به دست آورده ایم، حتی در سطح مبتدی و پایین می توانیم به آسانی نیازهای آن ها را متوجه شویم و به عبارتی با برقراری ارتباط با آن ها تفکرات و دیدگاه آن ها را نسبت به تمدنمان بهتر درک کنیم.

جمهوری فدرال آلمان از جمله کشورهای اروپایی مهاجرپذیر است و این موضوع باعث شده تا اکثر مهاجران برای سفر به این کشور سعی به یادگیری این زبان حتی در حد مقدماتی کنند.

زبان آلمانی سخته؟ زبان آلمانی چقدر سخت است؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی سوال کلیک کنید.

اگر ساکن یاسوج هستید، برای شما این مقاله را آماده کرده ایم:آموزش زبان آلمانی در یاسوج

ویدئو کتاب schwere kost

یکی از مهمترین کاربردهای این زبان برای درخواست کنندگان ایرانی، ایجاد کسب و کار جدید در آلمان است و چنانچه تسلط کافی به زبان فوق داشته باشید، این امکان برای شما فراهم می شود تا به آسانی در این کشور اروپایی زندگی نموده و از مزایای آن بهره مند شوید. کتاب Schwere kost از جمله کتبی است که می تواند توانایی های شما در سطح (A1) زبان آلمانی را تقویت کند.

اینفوگرافیک کتاب schwere kost

اینفوگرافیک کتاب schwere kost
اینفوگرافیک کتاب schwere kost

به همین منظور چنانچه مایلید درباره کتاب Schwere kost اطلاعات لازم را دریافت کنید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. در این راستا می توانید از دوره های آموزسی استاد پوریا خانی که از معتبرترین اساتید در این زمینه معرفی می شود، بهره ببرید.

عناوین مقاله:

سطح  (A1) زبان آلمانی مناسب چه افرادی است؟

برای یادگیری سطح A1 زبان آلمانی، بایستی چه نکاتی رعایت شود؟

آیا یادگیری مهمترین لغات آلمانی در تقویت این سطح از زبان موثر است؟

محتوی کتاب Schwere kost مناسب چه سطحی از زبان آلمانی است؟

در گرامر آموزش پایه زبان آلمانی، رعایت چه نکاتی کاربردی است؟

نتیجه گیری

 

سطح (A1) زبان آلمانی

سطح (A1) زبان آلمانی
سطح (A1) زبان آلمانی

Basic User مناسب اشخاصی است که نسبت به این زبان هیچ شناخت و دانشی ندارند و یا در حد بسیار اندک آگاهی دارند. بنابراین اشخاصی که می توانند از طریق شیوه های متعدد آموزشی به سطح Lower Beginner دست یابند، این امکان را دارند که با استفاده از جمله های آسان و یا عبارات روزانه مرتبط، اساسی ترین نیازهای خود را برطرف کنند.

مثلاً می توانند در خصوص سایر افراد و یا حتی خود، اطلاعات لازم را ارائه دهند و با معرفی کامل خود در موارد لزوم، تقاضای کمک کنند. همچنین اشخاص می توانند در Upper Beginner سطح (A2) که از دیگر سطوح این زبان به شمار می آید، درباره خانواده، کار، محل زندگی و یا به عبارتی اطلاعات جامع تری در خصوص خود را بازگو کنند.

افرادی که این سطح را پشت سر می گذارند، می توانند در شرایط عادی با آلمانی زبانان رابطه برقرار کنند

افرادی که این سطح را پشت سر می گذارند، می توانند در شرایط عادی با آلمانی زبانان رابطه برقرار کنند و در حد یک فرد تازه کار نظرات خود را بیان کنند. تنها تفاوت مهمی که بین سطح فوق A2 و سطح A1 وجود دارد، این است که شخص با اصطلاحات موجود در این زبان کمی آشناتر شده است و از واژگان بیشتری شناخت دارد.

اگر بخواهیم توضیح دقیق تری بیان کنیم، باید گفت که شخص متقاضی در این سطح با شیوه چیدمان صحیح جمله، تلفظ، کلمات و از همه مهمتر ترتیب آن در جمله، شناخت بیشتری کسب خواهد کرد.

با اتمام سطح فوق، فرد می تواند به شکل مبتدی در رابطه با قبل و آینده خود گفت و گو کند و مکالمات صرفاً محدود به زمان حال نخواهند بود. در این راستا با هدف یادگیری بهتر و تقویت بیشتر این سطح از زبان خود، کتاب Schwere kost را به شما زبان آموزان محترم معرفی می کنیم.

نکات کاربردی برای آموزش اصولی سطح A1 زبان آلمانی

نکات کاربردی برای آموزش اصولی سطح A1 زبان آلمانی
نکات کاربردی برای آموزش اصولی سطح A1 زبان آلمانی

در این بخش از مقاله کتاب Schwere kost سعی داریم به مهمترین نکات برای آموزش اصولی و آسان سطح a1  زبان آلمانی، مواردی را متذکر شویم. البته در هر زبانی، آغاز پروسه آموزش به مراتب مهمتر از ادامه آن است.

با ما همراه باشید تا با ذکر کاربردی ترین موارد یادگیری، شاهد تاثیر چشمگیر آن روی آموزش باشید. این موارد عبارتند از:

شیوه یادگیری:

شیوه یادگیری:
شیوه یادگیری:

اغلب روانشناسان مجرب ما بر این باورند که هر فردی بایستی در وهله نخست، نوع آموزش خود را بیابد تا از این طریق بتواند تا چهل درصد سرعت دانش خود را افزایش دهد.

ممکن است یادگیری برخی افراد شنیداری، بصری و یا به شیوه تعامل با دیگران، سریعتر و بهتر باشد. لذا، در چنین مواردی می توانید با دانلود کتاب Schwere kost مراحل آموزشی را بهتر دنبال کنید.

بررسی ها نشان می دهد تمرکز یادگیری برخی از زبان آموزان به صورت شنیداری و بعضی دیگر به صورت Kinesthetic  (جنبشی) است.

به این ترتیب بهترین شیوه یادگیری بهره مندی از دوره های آموزشی استاد پوریا خانی است که با بالاترین کیفیت و آموزش های خط به خط و در عین حال پشتیبانی همیشگی شخص استاد خانی، می تواند به آموزش سطح A1  زبان آلمانی کمک شایانی به شما کند.

روزانه عبارت و لغات جدیدی را فرا بگیرید:

تقریباً هفتاد درصد از کلمات ضروری مربوط به سطح مقدماتی را در یک بازه زمانی سه ماهه با تمرین و ممارست پیاپی آموزش خواهید دید. توصیه می شود انتخاب نخست شما کلمات متداول باشد.

بهتر است روزانه کلماتی که یاد گرفته اید را تمرین نموده و در جمله به کار ببرید. پیدا کردن پرکاربردترین کلمات این زبان را به منظور تقویت بیشتر آموزش فراموش نکنید. بهترین تمرین این است که تمامی لغات و کلمات پیرامون خود را با تلفظ و معادل زبان آلمانی صدا بزنید.

البته با دانلود کتاب Schwere kost روی گوشی موبایل خود می توانید در هر زمان و مکانی، با دایره لغات متعددی آشنا شوید.

و راستی مقاله دانلود کتاب SICHER را از دست ندهید

گرامر زبان آلمانی را به طور اصولی بیاموزید:

به این معنا که بایستی تفاوت میان اسم ها و فعل ها را بدانید. نه تنها گرامر زبان آلمانی، بلکه هر زبان دیگری به شکل قابل توجهی در آموزش راحت و سریع تر آن موثر است.

لازم است متذکر شویم که از همان نخست بر تلفظ درست کلمات به خصوص تمامی حروف الفبای این زبان تمرکز کنید و با تمرین بسیار، شکل صحیح آن را یاد بگیرید. بر همین اساس استاد پوریا خانی سعی نموده است تا در دوره های آموزشی خود به مهمترین نکات گرامر زبان آلمانی اشاره کند و با معرفی کتاب Schwere kost تمرکز زبان آموزان را بیشتر به اصول گرامی موجود در این داستان بسیار زیبا معطوف کند.

زیرا بسیار مهم است که زبان را چگونه و نزد چه کسی فرا می گیرید. در صورتی که استاد شما کم مهارت و یا ناوارد باشد، از اساس در یادگیری لهجه، تلفظ ها، ساختارها و … به مشکل می خورید. بنابراین دوره های استاد خانی را جدی بگیرید.

بیشتر توجه خود را روی زبان آلمانی معطوف کنید:

پس از این که به تدریج و با توجه بسیار مراحل نخست را سپری کردید، بهتر است مطالعه متن ها و نوشتن زبان آلمانی را شروع کنید.

این امر به شما کمک می کند تا با ساختار و قرار گرفتن کلمات در جمله بیشتر آشنا شوید و به طور خودکار از واژگانی استفاده کنید که بسیار مورد نیاز هستند و بهتر می توانید آن ها را به یاد بسپارید.

کتب آموزشی کودکان می تواند انتخاب مناسبی برای شروع باشد. همچنین برای تسریع در امر یادگیری می توانید موضوعات و یا داستان های کوتاهی را همچون کتاب Schwere kost انتخاب کنید که به زبان آلمانی در بازار عرضه می شوند و سعی کنید با دانشی که کسب کرده اید، درباره آن ها دست به قلم شوید.

البته پیدا کردن مجلات آلمانی زبان هم می تواند به شما کمک بسیار کند تا با مطالعه و توجه به گرامر و دستور زبان آن به مهمترین نکات آموزشی پی ببرید. می توانید از دوره های طلایی استاد پوریا خانی که شامل دوره طلایی گفتار (مربوط به ایمیل زدن، نامه نگاری و …) و دوره طلایی نوشتار می شوند، استفاده نمایید.

فایل های صوتی زبان آلمانی گوش کنید:

بدون شک، پادکست، اخبار، سریال و یا فایل های صوتی آلمانی و یا حتی دانلود کتاب Schwere kost را به منظور ترکیب بندی جمله ها و تلفظ درست واژگان، تا حد ممکن گوش کنید. این امر به تسریع آموزش زبان آلمانی کمک زیادی می کند.

پس از این که کلیه موارد ذکر شده را در راستای یادگیری سطح A1  زبان آلمانی رعایت کردید؛ حالا بایستی به زبان آلمانی گفت و گو کنید. مکالمه به این زبان پیش از هر اقدامی و توجه به نکات دستوری، سبب می گردد تا کلمات و عبارات نادرست را در صحبت کردن به کار ببرید و این کلمات اشتباه، ملکه ذهن شما شود.

به همین منظور متذکر می شویم، آموزش این سطح از دیگر سطوح زبان آلمانی مهمتر و حساس تر است. شما زبان آموز محترم با بهره مندی از دوره های آموزشی خط به خط و جامع استاد پوریا خانی، می توانید با تمرین و تکرار بسیار به آسانی اشتباهات خود را رفع کنید.

مهمترین لغات آلمانی

مهمترین لغات آلمانی
مهمترین لغات آلمانی

بهتر است به منظور آموزش این سطح از زبان آلمانی، با مهمترین و کاربردی ترین واژگان زبان آلمانی آشنا شوید تا در هر زمان و مکانی از آن ها استفاده کنید. امروزه منابع متعددی وجود دارند که زبان آموزان متقاضی می توانند با بهره مندی از آن ها سطح  A1 زبان آلمانی که از پایین ترین سطح این زبان به شمار می آید را یاد بگیرند.

این امکان برای شما متقاضیان عزیز فراهم شده است تا با دانلود کتب آموزشی مرتبط به این سطح و یا کتاب Schwere kost، یادگیری گرامر سطح A1  زبان آلمانی، مهمترین لغات این زبان را فرا بگیرید.

البته پیش از هر اقدامی توصیه می شود تا با انجام تحقیقات گسترده، معتبرترین کتاب های داستانی و یا آموزشی را برای یادگیری بهتر انتخاب کنید. در کتاب Schwere kost که براساس سطح مقدماتی این زبان طراحی شده است، کاربردی ترین لغات در قالب یک داستان کوتاه در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است تا آن ها با لهجه و تلفظ صحیح کلمات، بیشتر آشنا شوند.

دوره های آموزشی استاد پوریا خانی که اغلب در این راستا ارائه می شوند، به شما کمک می کند تا با در اختیار داشتن آن ها تحت هر شرایطی بتوانید کلمات لازم و نکات گرامری را فرا بگیرید. برای تهیه این دوره ها می توانید به آکادمی استاد پوریا خانی که دارای بیش از 30 استاد مجرب بوده و تحت مدیریت استاد خانی می باشند، مراجعه نمایید.

آموزش گرامر پایه زبان آلمانی

آموزش گرامر پایه زبان آلمانی
آموزش گرامر پایه زبان آلمانی

توصیه می شود تا با هدف آموزش هر زبان جدیدی، یادگیری را از پایه و سطح مبتدی شروع کنید و در این راستا به این نکته توجه داشته باشید که بهترین منابع را برای این امر انتخاب کنید. یادگیری گرامر این سطح از زبان آلمانی از پایه، امری بسیار مهم تلقی می شود.

به این دلیل که هنگامی که زبان آموز با ساختار صحیح جملات از پایه آشنا می شود، به آسانی می تواند در کمترین زمان، زبان فوق را یاد بگیرد. عدم آشنایی با نکات پایه زبان آلمانی، مانع از یادگیری شما در سطوح بالاتر این زبان می شود و در نتیجه در آموزش آن ها با مشکل مواجه خواهید شد و این امر سبب می گردد تا فرآیند آموزش این سطح کندتر انجام شود.

در حقیقت گرامر سطح A1  زبان آلمانی، پایه و اساس این زبان محسوب می شود و زمانی که شما شناخت کافی نسبت به گرامر آن پیدا می کنید، آموزش گرامر سطوح بالاتر به مراتب برای شما آسان تر خواهد شد.

در این راستا پیشنهاد می شود برای آموزش بهتر، گرامرهای این سطح را به شکل کوتاه و گزیده انتخاب نموده و پیوسته همراه داشته باشید تا در هر شرایطی بتوانید از آن ها استفاده کنید. این امر در تسریع آموزش گرامر این سطح از زبان آلمانی بسیار موثر است.

با توجه به توضیحات ارائه شده، استاد پوریا خانی سعی نموده است تا در دوره های آموزشی خود به مهمترین نکات گرامر سطح  a1 زبان آلمانی اشاره کند و با جمع بندی کامل آن ها، به تسریع یادگیری زبان آموزان متقاضی کمک کند.

آزمون گواهینامه زبان آلمانی سطح A1

آزمون گواهینامه زبان آلمانی سطح A1
آزمون گواهینامه زبان آلمانی سطح A1

Goethe-Zertifikat A1:

از متداول ترین آزمون های زبان آلمانی در سراسر دنیا است که به منظور ارزیابی میزان تسلط شخص زبان آموز نسبت به این زبان انجام می شود. آزمون فوق تحت نظر کنسولگری این کشور در ایران به طور پیوسته هر ماه برگزار می شود. آزمون Zertifikat شامل دو بخش است که عبارتند از:

بخش شفاهی که محتوای آن مکالمه با شخص و یا گروه دیگر است و آزمون کتبی که شامل Listening (شنیدن)، Writing (نوشتن) و یا Reading  (خواندن) است. گفتنی است که آزمون Goethe-Zertifikat در یک روز و یا با فاصله زمانی چهارده روز برگزار می شود.

مدت زمان اخذ گواهینامه فوق بعد از سپری کردن دوره های آن برای متقاضیانی که در آزمون فوق شرکت کرده اند، تقریباً ظرف یک هفته می توانند کارنامه سطح  A1 خود را وصول کنند. دقت داشته باشید که برای قبولی در این آزمون، بایستی حداقل نمره (60) را به دست آورید.

جالب است بدانید که آزمون Zertifikat گوته برای تمامی رده های سنی مختلف طراحی شده است. اگر بخواهیم توضیح دقیق تری داشته باشیم، باید متذکر شویم که زبان آموزان رده سنی بالای ده سال می توانند در آزمون Fit in Deutsch 1 و زبان آموزان بزرگسال در امتحان Start Deutsch 1 شرکت نموده و از مجموع نمرات (100) حداقل نمره را کسب کنند.

OSD Zertifikat A1:

OSD Zertifikat A1:
OSD Zertifikat A1:

از دیگر آزمون های بین المللی زبان آلمانی است که به اختصار OSD (مدرک زبان اتریشی آلمانی) نام دارد، مناسب تمامی رده های سنی است. به این ترتیب زبان آموزان رده های سنی بیش از ده تا چهارده سال در آزمون OSD KID A1 و زبان آموزان متقاضی بالای چهارده سال هم می توانند در امتحان OSD Zertifikat A1  شرکت کنند.

در ضمن این موسسه برای زبان آموزان بیش از چهارده سال که مایلند به کشور اتریش مهاجرت کنند، آزمون OSD Zertifikat A1/Osterreich  را در نظر گرفته اند. لازم به توضیح است که تست OSD مورد تایید اغلب مراکز آموزشی معتبر آلمانی زبان، بعضی سازمان ها و یا موسسات تخصصی است.

علاوه بر این از نظر رعایت ضوابط و دستورالعمل ها، هم سطح با چارچوب CEFR است که در سال 2019 میلادی، اصلاحات لازم برای این آزمون انجام شده است. همچون آزمون قبلی این تست هم به دو شکل شفاهی و کتبی برگزار می شود؛ با این تفاوت که بیشترین تمرکز روی مهارت های Listening و Reading است.

بهتر است در ادامه به چند نکته درباره آزمون و گواهینامه زبان OSD دقت داشته باشید:

چنانچه زبان آموز هر 2 قسمت آزمون فوق را حداکثر در یک بازه زمانی دوازده ماهه بتواند در همان موسسه با موفقیت به اتمام برساند، این امکان را دارد که از گواهینامه سطحA1  زبان آلمانی رونوشت و یا نسخه ای را وصول کند.

در صورت قبول نشدن زبان آموز در هر قسمت از تست های این آزمون از زبان آلمانی، تا سی روز امکان نام نویسی در آن بخش را ندارد و در نهایت مدت زمان وصول گواهینامه وی به زمان دیگری موکول می شود.

در انتها توصیه می شود برای تقویت این سطح از زبان آلمانی در کنار دوره های آموزشی استاد پوریا خانی، بهتر است با دانلود کتاب Schwere kost مهارت های شنیداری و یا تلفظ صحیح کلمات را به طور صحیح فرا بگیرید.

توصیه می کنیم از صفحه مدت زمان یادگیری زبان آلمانی دیدن کنید.

پروسه تقاضای پاسپورت دوره زبان آلمانی در کشور آلمان

همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم، متقاضیان علاقه مند، امکان گذراندن دوره های زبان آلمانی سطح  A1 را در این کشور اروپایی دارند. پاسپورت تحصیل زبان آلمانی با هدف آموزش این زبان در کشور آلمان پروسه ویژه ای دارد که داوطلب باید از کلیه مراحل با موفقیت عبور کند.

پیش نیاز روند فوق در وهله نخست این است که درخواست کننده باید برای دوره سطح A1 در این کشور و اخذ پذیرش موثق و قطعی دوره های زبان آلمانی در کشور فوق در یکی از موسسات مرتبط به این زبان نام نویسی کند.

گام بعدی این است که تقاضای پاسپورت موقت دوره های فوق در کنسولگری کشور آلمان در کشور مقصد باید انجام شود. سپس درخواست کننده باید به این کشور اروپایی مهاجرت کند و با مشخص کردن نشانی و یا به عبارتی Anmeldung، نام نویسی را انجام داده و در دوره های زبان آلمانی در این کشور شرکت کند.

در گام پایانی، متقاضی می تواند با مراجعه به کنسولگری این کشور، پاسپورت موقت را به پاسپورت کامل دوره زبان آلمانی ارتقا دهد. لازم به توضیح است که درخواست کنندگان ایرانی باید از همان نخست برای پاسپورت تحصیل این زبان و دوره های دائمی در کشور آلمان، اقدامات لازم را انجام دهند؛

زیرا هم اکنون برای دوره های 3، 6 و یا 9 ماهه برای شهروندان ایرانی، صدور پاسپورت امکانپذیر نخواهد بود. مدرک زبان در امر مهاجرت، بسیار مهم است. یعنی شما بدون داشتن مدرک معتبر زبان، نمی توانید اقدام مهمی برای مهاجرت انجام دهید. بنابراین از دوره های آموزشی استاد پوریا خانی غافل نمانید.

آموزش کاربردی زبان آلمانی با آکادمی پوریا خانی

آموزش کاربردی زبان آلمانی با آکادمی پوریا خانی
آموزش کاربردی زبان آلمانی با آکادمی پوریا خانی

اگر به دنبال آموزش خط به خط سطح A1  زبان آلمانی هستید، ما به شما دوره های آموزشی استاد پوریا خانی را پیشنهاد می کنیم. چنانچه شما جزء آن گروه از افرادی هستید که به دلیل مشغله کاری و یا تحصیلی امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارید، می توانید برای یادگیری بهتر و اثربخش تر، از دوره های باکیفیت استاد بهره مند شوید.

وی در کنار تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک، برای ارتقای سطح دانش خود سعی نموده است در اغلب آموزشگاه های معتبر نیز شرکت کند و توانایی های خود در آموزش سطوح مختلف زبان آلمانی به خصوص A1 را تا حد بسیار افزایش دهد.

بیشترین رضایت و آمار قبولی در آزمون های زبان آلمانی مربوط به استاد خانی است. وی توانسته است بالغ بر هفت هزار زبان آموز را از طریق دوره های آموزشی و معرفی کتاب Schwere kost، در سطح فوق آموزش داده و به سطوح بالاتر زبان آلمانی ارتقا دهد. بارزترین مزیت های دوره های فوق، ارائه مهمترین جزوه ها و ویدیوهای آموزشی ضبط شده است که دارای پشتیبانی مادام العمر هستند.

آکادمی استاد خانی، بالغ بر بیش از 30 مدرس خبره و متبحر در آموزش زبان آلمانی دارد

آکادمی استاد خانی، بالغ بر بیش از  30 مدرس خبره و متبحر در آموزش زبان آلمانی دارد که مدیریت این مجموعه بر عهده استاد پوریا خانی است. ساختار، لهجه و همچنین تلفظ زبان آلمانی از مهمترین قواعد این دستور زبان است که بهتر است تحت نظر استاد، دوره های آموزشی را پشت سر گذارید.

وی به تمامی زبان آموزانی که مایلند این سطح را با موفقیت سپری کنند، دانلود کتاب Schwere kost را معرفی می کنند تا به راحتی در هر زمان و مکانی، از نکات آموزشی آن بهره مند شوند.

لازم به توضیح است که:

زبان آموزان می توانند با اطمینان خاطر از دوره های آموزشی خط به خط زبان آلمانی استاد پوریا خانی استفاده کنند زیرا پشتیبانی تمامی دوره ها از سوی وی انجام می شود.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

همان طور که همه شما می دانید، مهاجرت بدون گواهینامه زبان آلمانی امری انجام نشدنی است. لذا برای یادگیری مقدماتی این زبان بهتر است از دوره های آموزشی استاد پوریا خانی به همراه دانلود کتاب Schwere kost استفاده کنید تا در هر شرایطی بتوانید برای تقویت سطح A1 زبان آلمانی که از پایین ترین سطح این زبان است، اقدامات لازم را انجام دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *